O nas

Połączenie potencjału upraw szklarniowych i gruntowych, wiedzy oraz wypracowanych wzorców postępowania z innowacyjnym podejściem do przyrody, dało początek unikalnemu przedsięwzięciu - STRIGIFORMES. Dążymy do stosowania rozwiązań opartych na wiedzy, z uwzględnieniem produkcji zgodnej z naturą i racjonalnością. Tworzymy miejsce przyjazne środowisku, w którym doświadczenie zawodowe, badawcze i społeczne łączy siły z wieloletnią praktyką w branży agro.

Nasz zespół

Nasza ekipa to dynamiczni i kompetentni ludzie, którzy wiedzą, że w życiu nie ma miejsca na przypadek. Dzięki otwartości umysłu i innowacyjnemu podejściu do otaczającego nas świata, powstała spółka STRIGIFORMES, która odpowiada na potrzeby branży rolnej, ogrodniczej i sadowniczej.

Misja i pasja

Przyroda dostarcza nam inspiracji każdego dnia.

W STRIGIFORMES bazujemy na ekologicznych rozwiązaniach i dbamy o otaczający nas ekosystem.

Nasze preparaty są opracowane przez doświadczonych nanotechnologów i technologów w oparciu o holistyczne podejście do ziemi.

Rozumienie potrzeb naszych Klientów jest codziennym bodźcem do ciągłego doskonalenia oraz wdrażania nowych ekologicznych rozwiązań uprawowych.

Innowacyjność ekologiczna

Wspólnie wyznawane wartości, mające na celu ekologiczne podejście do środowiska i społeczeństwa wiążą się z promowaniem nowych sposobów myślenia w szerokim zakresie wzorców służącym zdobywaniu wiedzy, podnoszeniu świadomości społecznej, kreowaniu postaw przedsiębiorczości. Chcemy, by innowacyjność ekologiczna stała się faktem również w Polsce, dlatego dokładamy starań, by nasza działalność badawczo-rozwojowa przyczyniała się do znacznego i widocznego postępu w postaci zrównoważonego rozwoju, poprzez ograniczanie oddziaływania na środowisko.